Kontrast
Wielkość czcionki

Gry w edukacji - warsztaty dla animatorów

Duża popularność gier wymaga coraz lepszego przygotowania merytorycznego osób z nimi pracujących. Zapraszamy do udziału w szkoleniu z zakresu wykorzystania gier w kontekście działań edukacyjnych i animacyjnych. Uczestnicy dowiedzą się jakie typy gier występują, jak można je klasyfikować oraz jak dopasować gry do odmiennych projektów.

W trakcie szkolenia stworzone zostaną indywidualne plany wykorzystania gier w działaniach uczestników. Szkolenie skierowane jest do pracowników instytucji kultury, organizacji pozarządowych, animatorów, edukatorów i wszystkich osób zainteresowanych tematyką gier edukacyjnych.

Warsztaty w Centrum Konferencyjnym Zielna przy ul. Zielnej 37 w Warszawie, 18 października 2019 r. w godz. 9.00-16.00, poprowadzi Marcin Mitzner. W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak definiowana jest gra, jakie istnieją typy gier i jakie są ich cechy, jak optymalnie stosować je w codziennej animacyjnej pracy oraz w funkcjonowaniu instytucji, jakie są zastosowania grywalizacji, jak projektować cykl edukacyjny z wykorzystaniem gier, a także czym charakteryzuje się proces prototypowania. Uczestniczki i uczestnicy dowiedzą się też skąd czerpać ainformacje odnośnie gier. Zapraszamy do zapoznania się z programem warsztatówrejestrowania się na warsztaty!