Kontrast
Wielkość czcionki

Ogólnopolskie Spotkanie Klubu Nauczyciela Historii online

Nauczyciele historii zgromadzą się już po raz ósmy! Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, jak co roku, zaprasza na Zjazd Klubu Nauczyciela Historii. Po raz pierwszy odbędzie się on w formule on-line. Trzy dni, od 19 do 21 listopada 2020 r., będą wypełnione warsztatami, wykładami i pokazami nowoczesnych narzędzi edukacyjnych.

VIII Ogólnopolskie Spotkanie Klubu Nauczyciela Historii

W wirtualnym zjeździe wezmą udział nauczyciele z całej Polski. W trakcie VIII Ogólnopolskiego Spotkania Klubu Nauczyciela Historii zostaną zaproszeni na warsztaty, wykład prof. Grzegorza Nowika, a także na wirtualną wycieczkę po nowym budynku Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

baner wydarzenia

Zorganizowane szkolenia będą dotyczyć: debat jako narzędzia edukacji historycznej,  animacji poklatkowej, myślenia wizualnego, wykorzystania na lekcjach darmowych zasobów dostępnych on-line, połączenia majsterkowania z edukacją historyczną. Ze względu na szczególne potrzeby nauczycieli w czasie pandemii zostaną przygotowane także warsztaty z psychologiem, na których nie zabraknie wskazówek jak pracować nad emocjami swoimi i młodzieży oraz będziemy jak ułatwić nauczycielom zbudowania zaangażowania i bliskości z uczniami na zajęciach on-line.

Dokładny program, link do rejestracji i opisy przygotowanych warszatów dostępne są na stronie VIII Ogólnopolskiego Spotkania Klubu Nauczyciela Historii.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.