Kontrast
Wielkość czcionki

„Przepis na moje wymarzone muzeum” - konkurs na animację

O swojej wymarzonej wizycie w muzeum w nowym konkursie Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku mogą opowiedzieć uczniowie podstawówek! „Przepis na moje wymarzone muzeum” wystarczy przedstawić w formie animacji poklatkowej. Zgłoszenia są przyjmowane do 7 grudnia.

baner wydarzenia

Animacja „Przepis na moje wymarzone muzeum”

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych klas 1-8, w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8. Tematem przewodnim przygotowywanych animacji poklatkowych jest wizyta w muzeum. 2-3 minutowy film powinien nawiązywać do eksponatów, wystaw, budynków muzealnych lub innych elementów, dzięki którym doświadcza się kontaktu z muzeum. Prace można nadsyłać do 7 grudnia 2020 r., a ogłoszenie wyników nastąpi 9 grudnia 2020 r. Na uczestników czekają nagrody.

W wykonaniu pracy pomogą uczestnikom filmy pt. „Przepis na animację”, oraz banki plików dostępnych w domenie publicznej. Szczegóły regulaminu, materiały pomocnicze i informacje kontaktowe dostępne są na stronie Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.