Kontrast
Wielkość czcionki

Webinarium: Włącz się w świętowanie

W tym roku obchodzimy setną rocznicę odzyskania niepodległości. W związku z tym zapraszamy do włączenia się w obchody i wspólne świętowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Można to zrobić na dwa sposoby – poprzez uzyskanie logo  „Niepodległej” oraz poprzez dodanie informacji o organizowanych przez Was wydarzeniach do kalendarza na stronieAby to ułatwić, przygotowaliśmy  dla Was webinarium „Włącz się w świętowanie – jak otrzymać logo Programu Wieloletniego „Niepodległa”?”, które odbędzie się 20 kwietnia o godz. 11.00.

Dlaczego warto się włączyć w świętowanie?

Dzięki umieszczeniu logo na Waszych materiałach, projekty związane z odzyskaniem niepodległości przez Polskę będą rozpoznawalne i utożsamiane z ogólnopolskimi obchodami jubileuszu. Z kolei dzięki wpisaniu wydarzenia do kalendarza, informacja będzie widoczna dla wszystkich, a atrakcyjny opis i ciekawe zdjęcie promujące Waszą inicjatywę dodatkowo zwiększą zainteresowanie.

Podczas webinarium wyjaśnimy jak wnioskować o otrzymanie zgody na korzystanie z oficjalnego logo obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz co zrobić, aby Twoje wydarzenie znalazło się w oficjalnym kalendarzu obchodów; dowiesz się, jakich błędów uniknąć wypełniając formularz zgłoszeniowy; rozwiejemy także Wasze wątpliwości dotyczące korzystania z logo „Niepodległej”.

Webinarium skierowane jest do wszystkich osób, które chcą włączyć się w świętowanie.

Zarejestrować się na webinarium można tutaj.

osoba siedząca przy laptopie

Plan wydarzenia:

  • 10:50 – 11:00: rozgrzewka techniczna – zapraszamy do zalogowania się na parę minut przed startem, to dobra okazja aby sprawdzić, czy wszystko działa i zapewnić sobie komfortowy udział w webinarium
  • 11:00 – 11:45: wystąpienie ekspertek
  • 11:45 – 12:30: sesja pytań i odpowiedzi – zapraszamy na czat

Jakiego sprzętu potrzebujesz?

Na laptopie i komputerze stacjonarnym w spotkaniu uczestniczysz z poziomu przeglądarki – klikasz na link i nic nie instalujesz! Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym spotkaniu przez smartfon lub tablet, pobierz wcześniej bezpłatną aplikację: Clickmeeting (dostępna na: Android, iOS).Po pobraniu aplikacji, wpisz 9-cio cyfrowy kod ID który otrzymałeś po zarejestrowaniu w wiadomości email od organizatora spotkania.

Wsparcie techniczne wydarzenia zapewnia www.webinaria24.pl

Webinarium poprowadzą Aleksandra Monkiewicz i Anna Bińkowska, specjalistki ds. Promocji Biura Programu „Niepodległa”.