Kontrast
Wielkość czcionki

Zapraszamy na koncert z okazji rocznicy wyborów 4 czerwca

Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania niezwykłego koncertu „Wolność kocham i rozumiem” z okazji rocznicy wyborów 4 czerwca. W koncercie, który rozpocznie się o godzinie 19 na kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego będzie mogło wziąć udział 250 osób. Dlatego zachęcamy do oglądania go online na naszej stronie internetowej, kanale YouTube lub profilu na Facebooku.

Dzięki temu, że po 1989 roku w Polsce zmienił się ustrój, artyści mogli swobodnie tworzyć, a część z nich powróciła do Ojczyzny. W ten sposób powstało wiele utworów, które dziś znamy i lubimy. Niektóre z nich usłyszymy 4 czerwca na Kampusie Głównym UW.

W koncercie „Wolność kocham i rozumiem” udział wezmą znani artyści, którzy wykonają utwory tych, którzy mogli tworzyć w wolnej Polsce. W nowych aranżacjach usłyszymy też piosenki Krzysztofa Krawczyka, przy których tak wielu z nas chętnie bawiło się na balach i prywatkach w wolnej Polsce. Na scenie zobaczymy Kasię Kowalską, Wojtka Cugowskiego, Skubasa, Marcina Stycznia, Smołę, Miłkę Małecką, Darka „Maleo” Malejonka, Sylwestra Domańskiego i Joachima Perlika.

Reguamin koncertu

 

plakat wydarzenia