Kontrast
Wielkość czcionki

Anna Osiadacz

Anna Osiadacz – prezes Fundacji Koncept Kultura, dyrektor generalna Immersion Festival — wydarzenia na styku kultury, technologii i biznesu, jedynego w Polsce wydarzenia poświęconego w 100% sztuce i edukacji w technologii XR. Producentka filmów i doświadczeń VR.

Doświadczona menedżerka kultury, pomysłodawczyni i koordynatorka licznych wystaw, projektów kulturalnych oraz ogólnopolskich akcji edukacyjnych i społecznych. Promotorka współpracy międzysektorowej, którą realizuje w praktyce, łącząc w swoich działaniach potencjał sektora publicznego, prywatnego i społecznego. Organizatorka konferencji i warsztatów dotyczących współpracy instytucji kultury, samorządów, organizacji pozarządowych i biznesu oraz wykorzystania nowych mediów w kulturze i edukacji.

Absolwentka pedagogiki oraz psychologii komunikacji medialnej na Uniwersytecie Warszawskim. Stypendystka projektu „International Visitor Leadership Program” realizowanego przez Departament Stanu USA we współpracy z Ambasadą Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności i Fundacją Szkoła Liderów.

zdjęcie Anny Osiadacz