Kontrast
Wielkość czcionki

The Voice of Balcony

2020.04.30 Żarecka, 42-208 Częstochowa, Polska
Dodaj do kalendarza
Organizator:

„The Voice of Balcony Częstochowa zostaje w domach i bawi się na balkonach”! W najbliższy czwartek o 19:30 organizujemy największe w Polsce balkonowe karaoke z relacją na żywo! Teksty piosenek wyświetlimy na ogromnym ekranie, który stanie przy ul. Żareckiej. Wszystkie mieszkanki i mieszkańców okolicznych bloków już dziś zapraszamy – bawcie się wspólnie z nami z Waszych balkonów! Nie zapomnieliśmy także o pozostałych mieszkankach i mieszkańcach naszego miasta – całe wydarzenie będzie udostępnione na żywo na Facebooku Aktywna Częstochowa.

banner wydarzenia

Mamy jednak ogromną prośbę – pamiętajcie o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, nie gromadźcie się pod blokami, wychodźcie na balkony maksymalnie po dwie osoby z jednego domostwa jednocześnie i zachowujcie bezpieczne odległości! Bawmy się rozsądnie i zdrowo, nie powodując zagrożenia dla zdrowia naszego, naszych bliskich i sąsiadów!

——
Grafika i treści tekstowe pochodzą ze strony organizatora.


Biuro Programu „Niepodległa” nie jest organizatorem ani współorganizatorem tego wydarzenia. Kronika życzliwości jest inicjatywą dokumentującą wsparcie, którego Polacy udzielają sobie wzajemnie i służy inspirowaniu do działania poprzez proste gesty dnia codziennego, które w łatwy sposób można wdrożyć we własnej lokalnej społeczności.
banner wydarzenia

Miejsce wydarzenia

Żarecka, 42-208 Częstochowa, Polska

Szczegóły lokalizacji

Częstochowa

Adres

Żarecka, 42-208 Częstochowa, Polska