Kontrast
Wielkość czcionki

100 lat temu, przedwczoraj: warsztaty fotograficzne z polaroidem

2019.10.12 Siedlce, Polska
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • plenerowo
  • warsztaty
Organizator: Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 11:30 - 16:00

Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki zaprasza na warsztaty fotograficzne. Z pomocą fotografii spróbujemy opowiedzieć o najważniejszych budynkach XX-lecia międzywojennego w Siedlcach i zastanowimy się nad ich specyfiką. Sprawdzimy, jak fotografowanie przestrzeni zmienia jej odbiór. Będziemy pracować z fotografiami natychmiastowymi, a efekty naszej pracy spróbujemy zamknąć w formie wystawy. Zapewniamy materiały do pracy. Doświadczenie nie jest wymagane.

Prowadzący: Michał Dąbrowski – fotograf, fotoedytor i autor tekstów o fotografii. Studiował fotografię prasową na Uniwersytecie Warszawskim i sztukę mediów na Akademii Sztuk Pięknych. Autor kilkunastu wystaw pokazywanych w Polsce i ponad 120 tekstów o fotografii. Fotografując szuka elementów lokalnych i relacji człowieka z przestrzenią.


• Liczba miejsc: 12
• Udział bezpłatny, wymagane zapisy: siedlce@niaiu.pl


Warsztaty są częścią projektu „Infrastruktura Niepodległości. Architektura polskich powiatowych projektów modernizacyjnych”. Sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.

banner wydarzenia

banner wydarzenia

Miejsce wydarzenia

Siedlce, Polska

Adres

Siedlce, Polska