Kontrast
Wielkość czcionki

Akademia małych lekarek i lekarzy – edukacyjne warsztaty dla dzieci – OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

2023.03.19 Aleje Ujazdowskie 4, Warszawa, Polska
Dodaj do kalendarza
  • bezpłatnie
  • dla dzieci
  • warsztaty
Organizator: Biuro "Niepodległa"
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 11:00 - 13:00

Dzieci w wieku szkolnym (6-10 lat) zapraszamy do udziału w małej akademii medycznej!

Cykl „Akademia małych lekarek i lekarzy” to połączenie nauki i zabawy. Uczestnicy pod czujnym okiem specjalistów z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, którzy opracowali program tych spotkań, dowiedzą się jak zbudowane jest ciało człowieka i jak o nie dbać.

Temat: Lekcja anatomii Pana Kostka

Na zajęciach Młodzi Ortopedzi oglądają model szkieletu człowieka i poznają ciekawostki związane z budową kości. Mają okazję nauczyć się, jak poprawnie usztywnić złamaną rękę. Dowiadują się do czego służą mięśnie, ścięgna i stawy, oraz jakie produkty spożywcze są ważne dla zdrowych i silnych kości.

Informacje praktyczne:
– zajęcia są bezpłatne,
– organizator zapewnia wszystkie materiały,
– liczba miejsc ograniczona,
obowiązują zapisy (każdorazowo przed zajęciami) – WSZYSTKIE MIEJSCA ZAJĘTE (zapisy na kolejne warsztaty rozpoczną się w poniedziałek 20 marca godz. 8:00).
regulamin zajęć

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Wydarzenia organizowane w pawilonie Niepodległa. Miejsce spotkań odbywają się dzięki współpracy Biura „Niepodległa” oraz Muzeum Łazienki Królewskie.

Warsztaty organizowane są w Niepodległa. Miejsce spotkań – kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Biuro „Niepodległa”.

Zdjęcie przedstawia dorosłych i dzieci podczas warsztatów przy stole w ogródku pawilonu.

fot. Tomek Kaczor

Miejsce wydarzenia

Aleje Ujazdowskie 4, Warszawa, Polska

Szczegóły lokalizacji

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Adres

Aleje Ujazdowskie 4, Warszawa, Polska