Kontrast
Wielkość czcionki

„Dumni z Polski” – happening malowania

2018.12.04 Perzów, Polska
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • dla dzieci
  • przystosowane dla niepełnosprawnych
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 14.00-18.00

Dnia 4 grudnia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie odbędzie się wyjątkową akcja upamiętniająca 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Uczestnicy będą mogli pod okiem instruktora zajęć plastycznych pomalować koszulki interpretując hasło „Dumni z Polski”. Happeningowi towarzyszyły będą pieśni i piosenki patriotyczne, które mają dodatkowo inspirować uczestników.

W organizowanym happeningu liczy się akt twórczy polegający na wyrażeniu własnych odczuć związanych z Niepodległą (osobami, wydarzeniami, symbolami narodowymi, miejscami). Efektem końcowym będzie własnoręcznie pomalowana koszulka. Dla najmłodszych uczestników przewidziane są słodkie niespodzianki. Dodatkowo wybrane zostaną najpiękniejsze koszulki, a ich autorzy otrzymają symboliczne upominki.

Happening będzie nie tylko okazją do uczczenia 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości ale i wspólnego spędzenia czasu przez całe rodziny. Zapraszamy wszystkich mieszkańców z terenu Gminy Perzów!

W związku z nawiązaną współpracą z Wielkopolskim Muzeum Niepodległości, Biuro Programu „Niepodległa” aktywnie włącza się w organizację wydarzeń upamiętniających setną rocznicę wybuchu powstania wielkopolskiego.

Miejsce wydarzenia

Perzów, Polska

Szczegóły lokalizacji

Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie

Adres

Perzów, Polska