Kontrast
Wielkość czcionki

Folkowe impresje #4 – Karolina Cicha i Spółka w „Niepodległa. Miejsce Spotkań”

2019.08.10
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • dla dzieci
  • folklor/rękodzieło
  • plenerowo
  • zwierzęta mile widziane
Organizator: Biuro programu "Niepodległa"
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 18:00

10 sierpnia zapraszamy do ogródka „Niepodległa. Miejsce spotkań” na bezpłatny koncert!

Zagra Karolina Cicha – multiinstrumentalistka, wokalistka i kompozytorka, aranżująca an współczesny sposób tradycyjną muzyką mniejszości północno-wschodniej Polski. Wystąpi ze „Spółką” – zespołem muzyków specjalizujących się w grze na różnych instrumentach etnicznych.

Karolina Cicha ze swą muzyką odwiedziła kilkadziesiąt festiwali w Europie, Azji i Ameryce. W 2015 roku znalazła się w oficjalnej selekcji na WOMEX – największym festiwalu World Music na świecie. Wraz ze „Spółką” zdobyła GRAND PRIX i Nagrodę Publiczności na Festiwalu Folkowym Polskiego Radia „Nowa Tradycja”.

„Niepodległa. Miejsce spotkań” to kawiarniana przestrzeń w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w niezobowiązujących, licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Biuro Programu „Niepodległa” z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowywania polskiej państwowości.

„Niepodległa. Miejsce spotkań” znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

mężczyzna i trzy kobiety, z których dwie trzymają instrumenty

Miejsce wydarzenia

Szczegóły lokalizacji

„Niepodległa. Miejsce spotkań” znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Adres

al. Ujazdowskie 4, Warszawa, Polska