Kontrast
Wielkość czcionki

Koncert patriotyczny dla dzieci on-line „Wyśpiewajmy Niepodległość”

09.11 - 09.02.2021 Mińsk Mazowiecki, Polska
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • dla dzieci
Organizator: Stowarzyszenie Dzieciom Radość Ignaców
Płatność: Wydarzenie bezpłatne

Zapraszamy na wyjątkowy koncert pt. „Wyśpiewajmy Niepodległość”!

Jest to program o tematyce patriotycznej i edukacyjnej dla dzieci. Odbiorcy zostaną zaproszeni do wspólnego śpiewania najbardziej znanych utworów o Polsce. Prowadzący w przystępny sposób opowie dzieciom o polskich zmaganiach o suwerenność. Niezwykle ważne jest popularyzowanie polskiej historii oraz jej dziedzictwa kulturowego poprzez różne formy artystyczne.

Z uwagi na zaistniałą sytuację związaną z COVID-19, posłużymy się technologią i postaramy się dotrzeć do widzów za pomocą Internetu.

Projekt pt. „Łączy nas Niepodległa – koncerty integracyjne w Mińsku Mazowieckim z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości” zakłada zorganizowanie w Mińsku Mazowieckim dwóch koncertów nawiązujących do rocznicy stulecia dla dzieci oraz młodzieży i seniorów. Organizatorem Koncertów jest Stowarzyszenie Dzieciom Radość Ignaców, działające przy Zespole Szkół Specjalnych w Ignacowie.

Zapraszamy!

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Koncert Patriotyczny dla dzieci

Miejsce wydarzenia

Mińsk Mazowiecki, Polska

Szczegóły lokalizacji

koncert on-line

Adres

Mińsk Mazowiecki, Polska