Kontrast
Wielkość czcionki

Leniwy poniedziałek

2018.11.12 Łazienki Królewskie, Warszawa, Polska
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • dla dzieci
  • przystosowane dla niepełnosprawnych
Organizator: Biuro Programu Niepodległa
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach : 10-20

12 listopada ma być ustanowiony dniem wolnym, tak byśmy mieli możliwość odpoczynku po jubileuszowym święcie niepodległości.
Gdzie zaś odpoczniemy lepiej niż w znajdującej się w centrum miasta, zarazem jednak w naturze, kawiarni oferującej specjalną ofertę brunchową w odświętnej cenie.

__________

W niedzielę, 11 listopada wspólnie świętować będziemy stulecie niepodległości!
Czy na hucznych imprezach jak Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu, czy w gronie rodziny i bliskich (jak nie macie jeszcze pomysłu polecamy bazę wydarzeń www.niepodlegla.gov.pl ), wspólnie będziemy cieszyć się z tej wyjątkowej rocznicy!
Chcemy by ta radość i entuzjazm 100-lecia niepodległości towarzyszył nam jak najdłużej, stąd organizowany w Niepodległa. Miejsce spotkań #weekendstulecia przeciągamy aż do poniedziałku 12 listopada!

__________

Na poniedziałek planujemy premierę naszej karty brunchowej. Zestawy na hasło #świętujmyrazem dostaniecie z 15% zniżką, zaś brunche, tego dnia serwować będziemy cały dzień. Niech świętowanie trwa!

Wizytę umilą Wam znajdujące się w kawiarnianej bibloteczce planszówki, książki i albumy

_________

„Leniwy poniedziałek” jest wydarzeniem realizowanym w Niepodległa. Miejsce spotkań w ramach „Weekendu stulecia”. Zapraszamy również na pozostałe wydarzenia:
– czwartkowe Śpiewanki niepodległościowe z Ferajną z Hoovera
– piątkowy Wieczór z Foggiem,
– sobotnie Rodzinne warsztaty plastyczne oraz wspólny obiad Przy wspólnym stole
– niedzielne poranne Bezpłatne warsztaty rodzinne: dekoracje, połączone z udziałem w akcji „Niepodległa do hymnu”

Przez cały weekend stulecia w Niepodległa. Miejsce spotkań na hasło „Świętujmy razem!” skorzystacie ze zniżki!

Prócz wydarzeń organizowanych w Niepodległa. Miejsce spotkań polecamy sobotni Koncert dla Niepodległej oraz niedzielny Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu! Pełna baza wydarzeń organizowanych w Polsce z okazji tego wyjątkowego jubileuszu: https://niepodlegla.gov.pl .

_______

Niepodległa. Miejsce spotkań – kawiarniana przestrzeń w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w niezobowiązujących, licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

„Niepodległa. Miejsce spotkań” znajduje się w samym parku Łazienki Królewskie, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

zdjęcie zastawionego stołu

Miejsce wydarzenia

Szczegóły lokalizacji

"Niepodległa. Miejsce spotkań" znajduje się w samym parku Łazienki Królewskie, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Adres

Łazienki Królewskie, Warszawa, Polska