Kontrast
Wielkość czcionki

Niepodległa do hymnu

2018.11.11 Śnieżka
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
Organizator: Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach : 12:00

Bierzemy udział w akcji „Niepodległa do hymnu”! Przyjdź 11 listopada o godzinie 12.00 i włącz się we wspólne świętowanie. Pokażmy, że w stulecie odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną. Zademonstrujmy to w najbliższy sercom Polaków sposób – śpiewając wspólnie Hymn Państwowy.

„Niepodległa do hymnu” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, możliwość wspólnego zaśpiewania hymnu przez każdego Polaka. Zaśpiewajmy razem z bliskimi, przyjaciółmi, sąsiadami. Uczcijmy najważniejsze święto i jedyny taki jubileusz w naszym życiu!

Hymn zostanie wykonany 11 listopada podczas oficjalnych uroczystości państwowych i podczas niewielkich uroczystości lokalnych w kraju i za granicą. Mazurka wyemitują stacje radiowe i zagrają orkiestry straży pożarnej, wojska, policji. Zespoły polskich teatrów, oper, filharmonii również planują zaproszenie lokalnych społeczności do wspólnego świętowania. Ty też przyłącz się do akcji i wspólnie z nami zaśpiewaj hymn!

Pomysłodawcą i koordynatorem akcji „Niepodległa do hymnu” jest Biuro Programu „Niepodległa”.

ludzie wchodzący zimą na Śnieżkę

fot. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking

Miejsce wydarzenia

Szczegóły lokalizacji

Spotykamy się na szczycie Śnieżki (1602 m n.p.m.), przy wejściu do restauracji o godzinie 12.00. Każdy Uczestnik wchodzi na teren Karkonoskiego Parku Narodowego indywidualnie, pokrywając stosowne opłaty wstępu do Parku. Czekamy na Was na szczycie!

Adres

Śnieżka