Kontrast
Wielkość czcionki

Niepodległa. Miejsce spotkań – Warszawska Orkiestra Sentymentalna – koncert inaugurujący

2018.09.13 Łazienki Królewskie, Warszawa, Polska
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • dla dzieci
  • plenerowo
  • przystosowane dla niepełnosprawnych
  • zwierzęta mile widziane
Organizator: Biuro Programu "Niepodległa"
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach : 19.00-21.00

Wielkie otwarcie NIEPODLEGŁA. MIEJSCE SPOTKAŃ! 👈

Już w najbliższy czwartek koncertem WARSZAWSKIEJ ORKIESTRY SENTYMENTALNEJ zainaugurujemy działalność nowego punktu na kulturalnej mapie Warszawy 🎉!

Niepodległa. Miejsce spotkań to przestrzeń kawiarniana, w której będzie można wziąć udział w licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Przyjazna atmosfera gwarantowana!

Warszawska Orkiestra Sentymentalna to zespół przywołujący, podobnie jak Niepodległa, to co najlepsze w okresie międzywojennym. Muzycy rozsmakowują się w dawnych melodiach polskiej przedwojennej rewii i kabaretu. Inspirują ich piosenki i pieśni z repertuaru Adama Astona, Wiery Gran czy Mieczysława Fogga, aranżacje Henryka Warsa i Rostworowskiego, wykonania orkiestr Golda i Petersburskiego, Karasińskiego i Kataszka. Wzruszające walce, namiętne tanga, skoczne polki, porywające foxtroty, rumby i slow-foxy – Orkiestra wybiera co najlepsze wśród bogactwa sceny i ekranu dwudziestolecia i czasów powojennych! Zespół zachowuje styl i ponadczasowy urok tych melodii, dodając im szczyptę współczesnej wrażliwości muzycznej.

Wstęp wolny!

Do zobaczenia w czwartek! 💃💃💃

PS. Nasze otwarcie świętować planujemy hucznie – od czwartku (13 września) do niedzieli (16 września). Niech Was nie zabraknie też w kolejne dni!

banner kawiarni

Miejsce wydarzenia