Kontrast
Wielkość czcionki

Nordic Walking – bezpłatne zajęcia z instruktorką dla seniorek i seniorów

09.09 - 11.11.2023
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • plenerowo
  • warsztaty
  • ogólnopolskie
Organizator: Biuro Niepodległa
Płatność: Wydarzenie bezpłatne

Wszystkich starszych dorosłych zapraszamy do wspólnego, aktywnego spędzania czasu podczas warsztatów Nordic Walking!

W każdą sobotę o 10.00 spotykamy się przed budynkiem „Niepodległa. Miejsce Spotkań” by pod okiem doświadczonej instruktorki wyruszyć na aktywną przechadzkę. Jej głównym celem jest nauka i doskonalenie prawidłowej techniki Nordic Walking, a także poprawienie kondycji oraz integracja z innymi uczestnikami.

Informacje praktyczne:
– na warsztaty zapraszamy seniorki i seniorów, a także wszystkie te osoby które chcą nauczyć się prawidłowej techniki Nordic Walking,
– uczestnicy powinni mieć swoje kijki,
– zajęcia są bezpłatne,
– zapisy nie obowiązują.

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną trenerkę Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Organizatorem projektu jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. Projekt „Nordic Walking Senior” jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Wydarzenie „Nordic Walking | bezpłatne zajęcia z instruktorką dla seniorek i seniorów” odbywa się dzięki wieloletniej współpracy Biura Niepodległa oraz Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.

Wydarzenia organizowane w pawilonie Niepodległa. Miejsce spotkań odbywają się dzięki współpracy Biura Niepodległa oraz Muzeum Łazienki Królewskie.

Warsztaty organizowane są w Niepodległa. Miejsce spotkań – kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w niezobowiązujących, licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Niepodległa z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowywania polskiej państwowości.

Zdjęcie przedstawia grupkę seniorek maszerujących z kijkami do Nordic Walking, w tle zieleń Łazienek Królewskich

Fot. Jarosław Barański