Kontrast
Wielkość czcionki

Nordic Walking | bezpłatne zajęcia z instruktorką dla seniorek i seniorów

2022.06.25 Niepodległa Miejsce Spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • plenerowo
  • warsztaty
Organizator: Biuro Programu „Niepodległa”
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 10.00-12.00

Wszystkich starszych dorosłych zapraszamy do wspólnego, aktywnego spędzania czasu podczas warsztatów Nordic Walking!

W wybrane środy o godzinie 18.00 oraz każdą sobotę o 10.00 spotykamy się przed budynkiem „Niepodległa. Miejsce Spotkań” by pod okiem doświadczonej instruktorki wyruszyć na aktywną przechadzkę. Jej głównym celem jest nauka i doskonalenie prawidłowej techniki Nordic Walking, a także poprawienie kondycji oraz integracja z innymi uczestnikami.

Informacje praktyczne:
– na warsztaty zapraszamy seniorki i seniorów, a także wszystkie te osoby które chcą nauczyć się prawidłowej techniki Nordic Walking,
– uczestnicy powinni mieć swoje kijki,
– zajęcia są bezpłatne,
– zapisy nie obowiązują.

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanego trenera Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.
_____
Organizatorem projektu jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. Projekt „Nordic Walking Senior” jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
_____
Mecenasem „Niepodległa. Miejsce Spotkań” są Lasy Państwowe.
_____
Wydarzenia organizowane w pawilonie „Niepodległa. Miejsce spotkań” odbywają się dzięki współpracy Biura Programu „Niepodległa” oraz Muzeum Łazienki Królewskie.
_____
Warsztaty organizowane są w „Niepodległa. Miejsce spotkań” – kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w niezobowiązujących, licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Niepodległą z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowywania polskiej państwowości.

Zdjęcie przedstawia grupę ludzi stojących przed parterowym budynkiem pawilonu Niepodległa. Miejsce spotkań. Jest to grupa uczestników ubiegłorocznej edycji warsztatów.

fot. Jarosław Barański

Zdjęcie przedstawia grupę ludzi stojących przed parterowym budynkiem pawilonu Niepodległa. Miejsce spotkań. Jest to grupa uczestników ubiegłorocznej edycji warsztatów.

for. Jarosław Barański

Miejsce wydarzenia

Niepodległa Miejsce Spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska

Szczegóły lokalizacji


Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Adres

Niepodległa Miejsce Spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska