Kontrast
Wielkość czcionki

Patriotyczne warsztaty plastyczne dla dzieci „Moja Polska”

2018.12.05 Nowy Tomyśl, Polska
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • dla dzieci
  • folklor/rękodzieło
  • warsztaty
Organizator: Nowotomyski Ośrodek Kultury
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 10.00-11.30

Nowotomyski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w wyjątkowych, patriotycznych warsztatach plastycznych zatytułowanych „Moja Polska”.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy najmłodszych uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Nowy Tomyśl. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczestnicy nie tylko posłuchają o historii naszego kraju, ale też wykonają wyjątkowe rękodzieło. Jesteśmy przekonani, że będą się dobrze z nami bawić, a przy tym zdobędą nowe umiejętności oraz poszerzą swoją wiedzę na temat naszej ojczyzny.

Warsztaty będą wyjątkową, kolorową podróżą poprzez symbole narodowe oraz różne regiony naszego pięknego kraju. Dzieci będą poznawać bogatą kulturę i tradycję, w tym również ludową. Będzie to lekcja plastyki, geografii i historii w jednym. Spróbujemy też zachęcić uczestników do wspólnego śpiewu oczywiście pieśni patriotycznych, wojskowych i ludowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Żadne dziecko nie wyjdzie z warsztatów z pustymi rękoma. Zabiorą ze sobą, obok własnoręcznie wykonanych prac, dobry humor i wspaniałe wspomnienia.

W związku z nawiązaną współpracą z Wielkopolskim Muzeum Niepodległości, Biuro Programu „Niepodległa” aktywnie włącza się w organizację wydarzeń upamiętniających setną rocznicę wybuchu powstania wielkopolskiego.

plakat wydarzenia

Miejsce wydarzenia

Nowy Tomyśl, Polska

Szczegóły lokalizacji

Nowotomyski Ośrodek Kultury

Adres

Nowy Tomyśl, Polska