Kontrast
Wielkość czcionki

Potańcówka Wolności z Lazy Swing Band

2023.06.03 Niepodległa Miejsce spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • folklor/rękodzieło
Organizator: Biuro Niepodległa
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 17.00 - 18.45

Spotkajmy się 3 czerwca o 17.00, by z przytupem uczcić zbliżającą się 34. rocznicę pierwszych, częściowo wolnych wyborów do Sejmu i Senatu!

Każdego roku w pawilonie odbywa się Potańcówka Wolności, podczas której wspólnie świętujemy ten przełomowy moment. W tym roku do tańca porwie nas Lazy Swing Band, który jest młodym, dynamicznym zespołem, a pasją artystów są muzyka i kultura swingowa. Zespół pochodzi z Krakowa, gdzie w 2016 roku rozpoczął przygodę od małych swingowych potańcówek w Piwnicy Pod Baranami, rozszerzając w późniejszym czasie działalność przez całą Polskę, aż po festiwale zagraniczne. Gra dla publiczności w każdym wieku, zaraża jazzem i porywa do tańca!

Skład:
Monika Giergiel – wokal
Wojciech Rejdych – saksofon tenorowy
Dominik Borek – trąbka
Miłosz Konarski – pianino
Łukasz Giergiel – perkusja
Michał Biel – kontrabas

Wstęp wolny!

REGULAMIN_potańcówka z Lazy Swing Band

Wydarzenia organizowane w pawilonie Niepodległa. Miejsce spotkań odbywają się dzięki współpracy Biura Niepodległa oraz Muzeum Łazienki Królewskie.

Niepodległa. Miejsce spotkań to kawiarniana przestrzeń w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Biuro Niepodległa.

Zdjęcie przedstawia osiem osób (siedmiu mężczyzn i jedną kobietę), siedzących na długiej betonowej ławce za którą jest ponad metrowy murek.

Fot. Materiały zespołu

Miejsce wydarzenia

Niepodległa Miejsce spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska

Szczegóły lokalizacji

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Adres

Niepodległa Miejsce spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska