Kontrast
Wielkość czcionki

Samo zdrowie! | warsztaty dietetyczne dla seniorek i seniorów

2022.09.23 Niepodległa Miejsce Spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska
Dodaj do kalendarza
  • bezpłatnie
  • warsztaty
Organizator: Biuro Programu „Niepodległa”
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 11.00-12.30

Co i jak jeść by mieć dobre samopoczucie? Czy można zdrowo, a zarazem oszczędnie układać swój jadłospis? Które owoce i rośliny leśne są szczególnie cenne dla zdrowia?

Wszystkich starszych dorosłych zapraszamy do udziału w warsztatach dietetycznych. W trakcie spotkań uczestnicy porozmawiają o zasadach zdrowego odżywiania, poznają różnorodne przepisy oraz własnoręcznie przygotują omawiane dania. Będzie to świetna okazja do rozmowy i wymiany doświadczeń.

Podczas najbliższych warsztatów uczestnicy wspólnie przygotują różne zdrowe pasty do kanapek. Dowiedzą się co jeść, by uniknąć nieprzyjemności związanych z chorobami układu pokarmowego. Każdy z uczestników otrzyma przykładowe przepisy, które będzie mógł samodzielnie przygotować w domu.

HARMONOGRAM CYKLU WARSZTATÓW DIETETYCZNYCH:
23 września | pasty do kanapek,
14 październik
28 październik
18 listopad

Informacje praktyczne:
– należy wziąć ze sobą coś, co osłoni ubranie np. fartuch,
– wszystkie produkty będą dostępne na miejscu,
– zajęcia są bezpłatne,
– zapisy nie obowiązują.

Warsztaty poprowadzi Monika Dziemidowicz – dietetyk, dietoterapeutuka z poradni dietetycznej ekoDIETETYK, której misją jest promocja zdrowego stylu życia poprzez naukę prawidłowego sposobu odżywiania się, zgodnego z potrzebami organizmu.
_____
Mecenasem „Niepodległa. Miejsce Spotkań” są Lasy Państwowe.
_____
Wydarzenia organizowane w pawilonie „Niepodległa. Miejsce Spotkań” odbywają się dzięki współpracy Biura Programu „Niepodległa” oraz Muzeum Łazienki Królewskie.
_____
Warsztaty organizowane są w „Niepodległa. Miejsce Spotkań” – kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w niezobowiązujących, licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Niepodległą z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowywania polskiej państwowości.

Zdjęcie przedstawia grupę ludzi po 60 roku życia. Zdaje się, że są po treningu. Niektórzy z nich trzymają wodę, inni przewieszone przez barki mają ręczniki. Grupa ta dba o swoją kondycję fizyczną i zdrowie.

Zdjęcie przedstawia grupę ludzi po 60 roku życia. Zdaje się, że są po treningu. Niektórzy z nich trzymają wodę, inni przewieszone przez barki mają ręczniki. Grupa ta dba o swoją kondycję fizyczną i zdrowie.

Miejsce wydarzenia

Niepodległa Miejsce Spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska

Szczegóły lokalizacji

„Niepodległa. Miejsce Spotkań” znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Adres

Niepodległa Miejsce Spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska