Kontrast
Wielkość czcionki

Turniej siatkówki plażowej „Plaża Open” w Łodzi

12 - 14.07.2019 Manufaktura, Drewnowska, Łódź, Polska
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • plenerowo
Organizator: BDB EVENT
Płatność: Wydarzenie bezpłatne

Zapraszamy do kibicowania!

Tegoroczna jubileuszowa X edycja cyklu Plaża Open odbędzie się w doskonale znanych, sprawdzonych przez sympatyków siatkówki plażowej, a przede wszystkim otwartych na siatkówkę plażową miastach. W samym środku cyklu 12-14 lipca już tradycyjnie przywitamy się z zawodnikami w legendarnej łódzkiej „Manufakturze”. Czołówka krajowych rozgrywek zmierzy się w walce o stawkę i punkty niezbędne do walki o Mistrzostwo Polski.

Na kibiców czekać będzie mnóstwo atrakcji. Warto wspomnieć między innymi o turniejach zarówno dla amatorów, jak i młodzieży. W Zamościu odbędzie się turniej amatorów. Organizatorzy cyklu wspólnie z Biurem Programu „Niepodległa” zapraszają także na wyjątkowe mecze gwiazd. To niecodzienne spotkania, w których widzowie przeniosą się do epoki dwudziestolecia międzywojennego, w rytm muzyki Eugeniusza Bodo, Jana Kiepury, a zawodnicy będą występowali w specjalnie przygotowanych koszulkach i kaszkietach przypominających te z minionej epoki.

To tylko część atrakcji, resztę kibice będą mogli odkrywać podczas spotkań!

Turniej przedfinałowy wróci na Śląsk, do Rybnika, a wielki finał ugości Białystok. Najważniejsze, finałowe zmagania w każdym z miast transmitowane będą na sportowych antenach Telewizji Polskiej w TVP Sport i TVP Sport HD i za pośrednictwem platformy BDB TV.

Zapraszamy!

siatkarz przymierzający się do odbicia piłki

Miejsce wydarzenia

Manufaktura, Drewnowska, Łódź, Polska

Szczegóły lokalizacji

Łódź, manufaktura

Adres

Drewnowska, Łódź, Polska