Kontrast
Wielkość czcionki

Warszawskie spotkania taneczne #14 | Tańce z warszawskich salonów i przedmieść

2019.09.12 Aleje Ujazdowskie 4, Warszawa, Polska
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • dla dzieci
  • plenerowo
  • warsztaty
Organizator: Biuro Programu „Niepodległa”
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 18:00

„Niepodległa” oraz Akademia Tańca Tradycyjnego zapraszają na bezpłatne warsztaty dawnych tańców z warszawskich salonów i przedmieść !

Nasze najbliższe dwa spotkania poświęcimy głównie nauce i doskonaleniu tańców, które królowały na warszawskich salonach i przedmieściach!

Co czwartek spotykamy się na kursach tańców tradycyjnych i ludowych.

Czwartkowe warsztaty będą dopełnione sobotnimi Potańcówkami z muzyką na żywo #8 | Grupa Revival. Potańcówki poprzedzą Potańcówki dla dzieci #7 | muzyka na żywo w ogrodzie!

Dla kogo?
Warsztaty przewidziane są przede wszystkim dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Na pewno skorzystają z nich jednak także nauczyciele i uczniowie szkół muzycznych czy baletowych, instruktorzy, tancerze, muzycy i animatorzy kultury.

Co jest potrzebne?
Na warsztaty trzeba wziąć wygodne obuwie na płaskiej podeszwie z tzw. lekkim poślizgiem (dziewczęta mogą tańczyć w butach na niewielkim obcasie). Co za tym idzie trampki i adidasy z gumową podeszwą odstawiamy do szafy.

Zapisy
– Warsztaty są bezpłatne.
– Udział w zajęciach oznacza akceptację Regulamin.

__
KOLEJNE SPOTKANIA:
– tańce z Małopolski i Podkarpacia – 19 i 26 września.

Naukę każdego tańca podsumowuje sobotnia potańcówka z muzyką na żywo.

___

Warsztaty organizowane są przez Biuro Programu „Niepodległa” w Niepodległa. Miejsce spotkań – kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w niezobowiązujących, licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Niepodległa z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowywania polskiej państwowości.

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

tańczący w parach ludzie, trzymający się za ręce

Miejsce wydarzenia

Aleje Ujazdowskie 4, Warszawa, Polska

Szczegóły lokalizacji

„Niepodległa. Miejsce spotkań” znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Adres

Aleje Ujazdowskie 4, Warszawa, Polska