Kontrast
Wielkość czcionki

Warsztaty Plastyczne ,,Mój skarbiec na rodzinne pamiątki”

2020.07.02 Telatyn, Polska
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • dla dzieci
  • folklor/rękodzieło
  • warsztaty
Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Telatyn
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 9.00-15.00

Warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych – lipiec 2020 r. pn. ,,Mój skarbiec na rodzinne pamiątki” odbędą się w Wiejskim Centrum Turystyki i Promocji Wsi w Telatynie. Zostaną one poprowadzone przez właścicielkę galerii i pracowni artystycznej ,,W ramach Sztuki” – panią Joannę Patron – wielką miłośniczkę sztuki i rękodzieła. W jej pracowni powstają piękne i unikalne dzieła: anioły metodą utwardzania tkanin, ozdoby świąteczne, obrazy, rzeźby, szkatułki i mnóstwo dekoracji do domu.

Same zaś warsztaty będą doskonałą odskocznią od codzienności nie tylko dla dorosłych ale również dla dzieci, które w dobie komputeryzacji potrzebują czegoś zupełnie innego. W warsztatach będzie uczestniczyła 20-osobowa grupa kobiet które lubią tworzyć coś wyjątkowego i pięknego dla domu i rodziny oraz dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Telatynie – grupa 15 osób. Panie wykonają szkatułkę na historyczne pamiątki rodzinne metodą mix media, natomiast dzieci spersonalizowany worek na rodzinne pamiątki i posiadane skarby z przeszłości.

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach programu dotacyjnego „Niepodległa”

zdjęcie przedstawia dekorowaną szkatułkę

Miejsce wydarzenia

Telatyn, Polska

Szczegóły lokalizacji

Wiejskie Centrum Turystyki i Promocji Wsi Telatyn, ul. Pogodna 3, 22-652 Telatyn

Adres

Telatyn, Polska