Kontrast
Wielkość czcionki

Podsumowanie działalności Biura „Niepodległa” w latach 2017-2024

Szanowni Państwo,

 

przez siedem lat Biuro „Niepodległa” tworzył niewielki zespół ludzi, którzy z pasją, zaangażowaniem pracowali dla upowszechniania i popularyzacji wiedzy na temat polskiej historii, dziedzictwa i kultury. Nadszedł czas podsumowania naszej pracy.

Dziękujemy, że mogliśmy dla Państwa tworzyć wydarzenia, kampanie i programy dotacyjne. Dziękujemy za wspólne świętowanie ważnych rocznic w historii Polski. Podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy wspierali nasze działania na różnych etapach realizacji i wspierali nasze kampanie społeczne. Dziękujemy odbiorcom za to, że zawsze mogliśmy liczyć na Waszą obecność, zarówno na organizowanych przez nas wydarzeniach, jak i w przestrzeni wirtualnej. Słowa uznania jakie kierowaliście pod naszym adresem dodawały sensu naszej pracy. Jesteśmy niezwykle dumni, że „Niepodległa” – nasz logotyp, zdobił tak wiele tysięcy wydarzeń.

Przygotowaliśmy dla Państwa krótkie podsumowanie działalności Biura „Niepodległa”. Przedstawiliśmy w nim wieloaspektowe działania naszej instytucji oraz wybór wydarzeń i akcji społecznych, które zrealizowaliśmy. Katalog dostępny jest pod linkiem:
„Podsumowanie działalności Biura „Niepodległa” w latach 2017-2024”. 

Z dniem 1 maja 2024 roku, decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biuro „Niepodległa” kończy działalność i zostanie połączone z Instytutem Adama Mickiewicza. Mamy nadzieję, że nasza wiedza i doświadczenie zostaną wykorzystane w nowo utworzonej Instytucji.

Liczymy, że spotkamy się jeszcze, realizując kolejne inicjatywy!

 

Zespół Biura „Niepodległa”

 

katalog niepodległa na zdjęciu