Kontrast
Wielkość czcionki

Kontakt

Program „Niepodległa” łączy różne inicjatywy organizowane z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Inspiracją dla wspólnego świętowania są wartości szczególnie ważne dla Polaków: wolność, poszanowanie godności i praw człowieka oraz solidarność.

Obchody koordynowane są przez Biuro Programu „Niepodległa”. Biuro realizuje swoje zadania zgodnie z założeniami Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017-2021, którego głównym celem jest wzmocnienie poczucia wspólnoty obywatelskiej.

Program zakłada działania w trzech obszarach (priorytetach). Pierwszy to projekty, za które będą odpowiedzialne narodowe instytucje kultury, podległe Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Za drugi priorytet odpowiada Biuro Programu „Niepodległa” – w drugiej połowie 2017 roku BPN uruchomi programy dotacyjne: „Koalicje dla Niepodległej” (wspierający organizację obchodów przez inicjatywy obywatelskie) oraz „Niepodległą” (skierowany do samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych). Za program zagraniczny obchodów (trzeci priorytet) odpowiada Instytut Adama Mickiewicza.

Kontakty do pracowników Biura Programu „Niepodległa”.

Biuro Programu „Niepodległa”
ul. Jasna 24
00-054 Warszawa

Czynne w dni robocze godzinach 9-17

Jan Kowalski
Dyrektor

tel. 22 182 26 00
e-mail: kontakt@niepodlegla.gov.pl
Wojciech Kirejczyk
Zastępca Dyrektora
tel. 22 182 26 00
e-mail: kontakt@niepodlegla.gov.pl
Małgorzata Kowalczyk
Główny Księgowy
tel. 22 182 26 00
e-mail: mkowalczyk@niepodlegla.gov.pl
Kamil Wnuk
Rzecznik Prasowy
tel. 797 143 508
e-mail: kwnuk@niepodlegla.gov.pl
Aneta Radecka
Główny specjalista ds. kadr i płac

tel. 22 182 26 04
e-mail: aradecka@niepodlegla.gov.pl

Dział Promocji i Projektów

Marcin Rembacz
Kierownik
tel. 22 182 26 12
e-mail: mrembacz@niepodlegla.gov.pl
Alma Haltof
Starszy specjalista ds. promocji

tel. 22 182 26 08
e-mail: ahaltof@niepodlegla.gov.pl
Maria Czaputowicz
Specjalista ds. promocji

tel. 22 182 26 11
e-mail: mczaputowicz@niepodlegla.gov.pl
Olga Jakubowska-Sęk
Specjalista ds. promocji

tel. 22 182 26 06
e-mail: ojakubowska@niepodlegla.gov.pl
Paulina Łukawska
Specjalista ds. promocji

tel. 22 182 26 09
e-mail: plukawska@niepodlegla.gov.pl
Aleksandra Monkiewicz
Specjalista ds. promocji
tel. 22 182 26 13
e-mail: amonkiewicz@niepodlegla.gov.pl

Dział Dotacji

Karol Gajewski
Kierownik
tel. 22 182 26 14
e-mail: kgajewski@niepodlegla.gov.pl
Agnieszka Gajc
Starszy specjalista ds. projektów

Koordynator Programu „Niepodległa”
tel. 22 182 26 05
e-mail: agajc@niepodlegla.gov.pl
Sylwia Krawczyk
Specjalista ds. projektów
tel. 22 182 26 15
e-mail: skrawczyk@niepodlegla.gov.pl
Aleksandra Tatarczuk
Starszy specjalista ds. projektów

Koordynator Programu „Koalicje dla Niepodległej”
tel. 22 182 26 07
e-mail: atatarczuk@niepodlegla.gov.pl

Dział Księgowości

Janusz Bryda
Księgowy

tel. 22 182 26 00
e-mail: kontakt@niepodlegla.gov.pl
Monika Fiuk
Księgowy

tel. 22 182 26 00
e-mail: kontakt@niepodlegla.gov.pl

Dział Administracyjny

Tomasz Rokicki
P.o. Kierownik

tel. 22 182 26 03
e-mail: trokicki@niepodlegla.gov.pl
Agata Ługowska
Starszy specjalista ds. administracji
tel. 22 182 26 01
e-mail: alugowska@niepodlegla.gov.pl
Adriana Czaplicka
Współpracownik

tel. 22 182 26 00
e-mail: aczaplicka@niepodlegla.gov.pl

 

MKiDN

Koordynator Programu Wieloletniego „Niepodległa”MKiDN odpowiada też za projekty upamiętniające stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości, realizowane przez narodowe instytucje kultury.

 

 

Realizacja strony internetowej: SERVICE DESIGN & UX DESIGN: s360 | GRAPHIC DESIGN & IT DEVELOPMENT: Laboratorium EE

 

Instytucje zaangażowane w realizację Programu Wieloletniego Niepodległa

Powrót na górę strony

Bądź na bieżąco! Otrzymuj informacje o obchodach na swojego maila.

FreshMail.pl
 

Bądź na bieżąco! Otrzymuj informacje o obchodach na swój adres email.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl