Kontrast
Wielkość czcionki

Zaplanuj tydzień z Niepodległą - wyjątkowy planner tygodniowy 2020 do pobrania

Aby każdy tydzień był doskonale zorganizowany, zapraszamy do skorzystania z plannera przygotowanego przez Biuro Programu „Niepodległa” na rok 2020!

Tygodniowy planner został pomyślany jako podkładka na biurko. Na każdej z 52 kart można znaleźć miejsce na zapiski na najbliższe siedem dni, rozpiskę całego miesiąca i roku. Tydzień pracy urozmaicają ciekawostki z dawnych gazet w rubryce „100 lat temu w prasie”, „Zdjęcie tygodnia” z opisem oraz zagadka lub zadanie do wykonania. Umieszczone przy materiałach historycznych QR kody zachęcają do dalszego poznawania historii dzięki przekierowaniom na strony internetowe ze zdjęciami archiwalnymi, artykułami historycznymi czy rozwinięciami ciekawostek.

kartka z planera z rozpisaną instrukcją użytkowania

Rok 2020 to kolejny rok, w którym radośnie świętujemy stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowy polskiej państwowości. Sto lat temu, poprzez walkę, ale i sztukę, naukę, administrację, inżynierię czy sport odbudowywano niepodległe państwo polskie. Planując kolejne tygodnie 2020 roku z kalendarzem Biura Programu „Niepodległa” zapraszamy do wspominania postaci, wydarzeń i dzieł kultury polskiej okresu dwudziestolecia międzywojennego.

Każdy tydzień roku 2020 rozpisano na oddzielnej stronie. Wszystkie 52 karty dostępne są w formacie pdf. Planner można wydrukować w całości, albo skorzystać z jego pojedynczych kart. Na każdej stronie pozostawiono miejsce na biurowe zapiski i kreatywny brudnopis. Polecamy druk w formacie A3, choć pliki są przystosowane także do wydruku w mniejszych formatach.

Plik do pobrania: Kalendarz tygodniowy 2020 Biura Programu „Niepodległa”

Życzymy pomyślności w kolejnym roku świętowania stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowy polskiej państwowości!

kartka z planera na tydzień 17-23.02.2020

Wydawca: Biuro Programu „Niepodległa”

Grafika: Zespół wespół (zespolwespol.org)

Publikację sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022. W sierpniu 2020 planner został doceniony przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego stając się finalistą konkursu Dobry Wzór 2020

logo finalista konkursu dobry wzór