Kontrast
Wielkość czcionki

„Bitwa Warszawska 2.0: Addendum” – warsztaty rapowe

Druga Strona Ulicy zaprasza na bezpłatne warsztaty muzyczne „Bitwa Warszawska 2.0: Addendum”. Poprowadzą je VNM i Szwed SWD. Nieznane talenty będą mogły wykazać się w czasie spotkania z artystami, a projekt warsztatów muzycznych tematycznie poświęcony będzie 100. rocznicy Cudu nad Wisłą.

W trakcie warsztatów Szwed przekaże uczestnikom solidną dawkę wiedzy z zakresu produkcji muzycznej, pracy studyjnej oraz mixu i masteringu, a na bicie przygotowanym pod okiem Szweda powstanie utwór, który w rapowej części warsztatów pilotować będzie VNM. Na koniec powstanie profesjonalny teledysk.

banner wydarzenia

Zapisy trwają do 17 września. Warsztaty odbędą się w Warszawie w dniach w dniach 22 – 24 września 2020 r. (+ plan teledysku w późniejszym terminie).

Bitwa Warszawska 2.0: Addendum to kolejna inicjatywa spod szyldu Druga Strona Ulicy, poświęcona 100. rocznicy Cudu nad Wisłą. Po teledyskach JWP/BC, Kuby Knapa oraz Zipery, organizatorzy przedsięwzięcia dają możliwość wypowiedzenia się w tym temacie twórcom nieznanym do tej pory szerszej publiczności. W 2018 roku w trakcie trwania akcji „Sztuka Niepodległa”, warsztaty z artystami były sednem działań “Drugiej Strony Ulicy”. W tym roku także każdy aspirujący twórca ma szansę dołożyć swoją cegiełkę do obrazu akcji Bitwa Warszawska 2.0.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.