Kontrast
Wielkość czcionki

Dbam o siebie – bezpłatne warsztaty dla seniorek i seniorów

2023.12.13 Niepodległa Miejsce spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska
Dodaj do kalendarza
  • bezpłatnie
  • warsztaty
Organizator: Biuro Niepodległa
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 10.30 -12.00

13 grudnia (środa) o 10.30 seniorki i seniorów zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach z psychoedukacji! W trakcie spotkania porozmawiamy o tym jak radzić sobie z uczuciami, które może obudzić w nas świąteczny czas.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy moment. Ich klimat udziela się każdemu z nas – kupujemy choinki, prezenty, szykujemy specjalne potrawy, sprzątamy mieszkania. Świąteczne „szaleństwo” może uruchomić zaskakującą siłę różnych naszych uczuć. Mogą to być bardzo ciepłe i przyjemne uczucia, a z drugiej strony pozornie banalna sytuacja może otworzyć w nas bardzo trudne przeżycia, które w codziennej, „zwykłej” okoliczności byłyby o wiele łatwiejsze. Ważne jest próbować rozumieć to, co dzieje w naszym wnętrzu.

Przyjdź na spotkanie, by spróbować znaleźć chwilę refleksji nad samym sobą. Być może będzie to najlepszy świąteczny prezent jaki możesz sobie dać!

Informacje praktyczne:
– zajęcia są bezpłatne,
– organizator zapewnia wszystkie materiały,
– zapisy nie obowiązują,
– ilość miejsc ograniczona.

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Wydarzenia organizowane w pawilonie Niepodległa. Miejsce spotkań odbywają się dzięki współpracy Biura Niepodległa oraz Muzeum Łazienki Królewskie.

Warsztaty organizowane są w Niepodległa. Miejsce spotkań – kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Biuro Niepodległa.

Zdjęcie przedstawia okrągłą bombkę świąteczną, która leży na drewnianym blacie.

Miejsce wydarzenia

Niepodległa Miejsce spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska

Szczegóły lokalizacji

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Adres

Niepodległa Miejsce spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska