Kontrast
Wielkość czcionki

Gordonki – zajęcia umuzykalniające dla dzieci do lat 3 – OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

17.10 - 28.11.2023 Al. Ujazdowskie 4, 00-001 Warszawa, Polska
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • dla dzieci
  • warsztaty
Organizator: Biuro Niepodległa
Płatność: Wydarzenie bezpłatne

Zapraszamy wszystkie maluszki wraz z rodzicami i opiekunami do udziału w wyjątkowych zajęciach pełnych rytmu, radosnych melodii i wspólnej zabawy!

Czym są gordonki?
To zajęcia umuzykalniające inspirowane metodą E.E. Gordona, polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie jego wszechstronnego rozwoju.

Czego nauczą się dzieci?
Przede wszystkim rozumieć i tworzyć muzykę – improwizować ją – w pierwszej kolejności za pomocą swego najcenniejszego instrumentu, jakim jest głos. Ponadto maleństwo uczy się harmonijnego i rytmicznego poruszania się, które jest podstawą rozumienia i wyczucia rytmu. Kontakt z muzyką ma być dla niego przyjemnością i źródłem satysfakcji.

Informacje praktyczne:
– warsztaty odbywać się będą w każdy wtorek o 10.00 i 11.00,
– mogą w nich wziąć udział dzieci w wieku do 3 lat,
– zajęcia są bezpłatne,
– ilość miejsc ograniczona,
– każdorazowo przed zajęciami obowiązują zapisy:
– warsztaty o 10.00 – https://forms.gle/jnSrvL9wDHfz6TMG9
– warsztaty o 11.00 – https://forms.gle/dQwSL8Dq1kwv2FTq6
– obowiązuje regulamin

Zajęcia prowadzi Akademia MusicBABYart która skutecznie działa na polu umuzykalniania dzieci i niemowląt, organizuje zajęcia dla niemowląt i dzieci oraz ich rodziców, koncerty dla całych rodzin, szkolenia i warsztaty.

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Wydarzenia organizowane w pawilonie Niepodległa. Miejsce spotkań odbywają się dzięki współpracy Biura „Niepodległa” oraz Muzeum Łazienki Królewskie.

Warsztaty organizowane są w Niepodległa. Miejsce spotkań – kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Biuro „Niepodległa”.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci, które bawią się na kolorowych matach rozłożonych w pawilonie Niepodległa. Miejsce spotkań. Wokół siedzą ich dorośli opiekunowie.

Fot. Tomek Kaczor

Miejsce wydarzenia

Al. Ujazdowskie 4, 00-001 Warszawa, Polska