Kontrast
Wielkość czcionki

Gordonki – zajęcia umuzykalniające dla dzieci do lat 3

07.02 - 27.03.2024 Niepodległa Miejsce spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • dla dzieci
  • warsztaty
Organizator: Biuro "Niepodległa"
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 10.00 - 10.30, 11.00 - 11.30

W każdą środę o 10.00 i 11.00 wszystkie maluszki wraz z rodzicami i opiekunami zapraszamy do udziału w wyjątkowych zajęciach pełnych rytmu, radosnych melodii i wspólnej zabawy!

Czym są gordonki?
To zajęcia umuzykalniające inspirowane metodą E.E. Gordona, polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie jego wszechstronnego rozwoju.

Czego nauczą się dzieci?
Przede wszystkim rozumieć i tworzyć muzykę – improwizować ją – w pierwszej kolejności za pomocą swego najcenniejszego instrumentu, jakim jest głos. Ponadto maleństwo uczy się harmonijnego i rytmicznego poruszania się, które jest podstawą rozumienia i wyczucia rytmu. Kontakt z muzyką ma być dla niego przyjemnością i źródłem satysfakcji.

Informacje praktyczne:
– warsztaty odbywać się będą w każdą środę o 10.00 i 11.00,
– mogą w nich wziąć udział dzieci w wieku do 3 lat,
– zajęcia są bezpłatne,
– ilość miejsc ograniczona,
– zapisy nie obowiązują. Zastrzegamy prawo do ich wprowadzenia w przypadku dużej ilości uczestników. O wszelkich zmianach będziemy informować na fanpage’u Niepodległa. Miejsce Spotkań.

Zajęcia prowadzi Akademia MusicBABYart która skutecznie działa na polu umuzykalniania dzieci i niemowląt, organizuje zajęcia dla niemowląt i dzieci oraz ich rodziców, koncerty dla całych rodzin, szkolenia i warsztaty.

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Wydarzenia organizowane w pawilonie Niepodległa. Miejsce spotkań odbywają się dzięki współpracy Biura Niepodległa oraz Muzeum Łazienki Królewskie.

Warsztaty organizowane są w Niepodległa. Miejsce spotkań – kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Biuro Niepodległa.

Zdjęcie przedstawia grupę małych dzieci (do lat trzech) wraz z mamami i opiekunkami. Fotografię wykonano podczas warsztatów pt.

Fot. Tomek Kaczor / BN

Miejsce wydarzenia

Niepodległa Miejsce spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska

Szczegóły lokalizacji

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Adres

Niepodległa Miejsce spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska