Kontrast
Wielkość czcionki

Koncert „Morowe Panny Wyklęte” organizowany w ramach projektu Pieśń Niepodległości – Festiwal Pieśni Partyzanckich

2018.05.27 Koszary, Zamość, Polska
Dodaj do kalendarza
  • bezpłatnie
  • plenerowo
Organizator: Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 19:00 - 22:30

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość oraz Wojsko Polskie Garnizon Miasta Zamość serdecznie zapraszają na koncert patriotycznego zespołu Maleo Reggae Rockers z udziałem czołowych wokalistek polskiej sceny muzycznej – Haliny Młynkowej, Mariki, Kasi Malejonek, Mony, Fali, Dore i Ani Szafraniec, który odbędzie się w ostatnią niedzielę maja (27.05.2018 r.), o godz. 20:00, na terenie kompleksu koszar Jednostki Wojskowej w Zamościu. Wejście na koncert od Alei Wojska Polskiego – za wjazdem na teren jednostki wojskowej. Wstęp bezpłatny.

Imprezą towarzyszącą ww. koncertowi będzie piknik militarny zorganizowany przez 3 Zamojski Batalion Zmechanizowany, podczas którego planowana jest prezentacja uzbrojenia wojskowego, pokaz wyszkolenia (walk wręcz) oraz pokazy grup rekonstrukcyjnych.

W/w koncert rozpocznie Festiwal Pieśni Partyzanckich, który obejmie m.in. organizację dwuetapowego konkursu muzycznego, podczas którego planowane jest zorganizowanie nieodpłatnych, dostępnych dla wszystkich chętnych koncertów oraz wydanie śpiewnika Pieśni partyzanckich Zamojszczyzny.

Eliminacje rejonowe do konkursu muzycznego przeprowadzone zostaną w okresie od czerwca do września br.– zgodnie z przyjętym regulaminem – odrębnie dla każdego z pięciu powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego, zamojskiego i powiatu grodzkiego Miasta Zamość (w miastach będących siedzibą w/w powiatów). Będą one miały charakter otwarty a adresowane są do artystycznych zespołów młodzieży starszej i osób dorosłych o charakterze instrumentalno- wokalnym, wokalnym i solistów.

Szczegółowe informacje dotyczące Festiwalu będzie można znaleźć na stronie internetowej www.akzamosc.pl

struny w fortepianie

Miejsce wydarzenia

Koszary, Zamość, Polska

Adres

Koszary, Zamość, Polska