Kontrast
Wielkość czcionki

Konkurs fotograficzny „Miejsca związane z Powstaniem Styczniowym, jego bohaterami i ich mogiłami na terenach Południowej Wielkopolski”

09.01 - 04.03.2024 Kolejowa 24B, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Polska
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • dla dzieci
  • plenerowo
  • przystosowane dla niepełnosprawnych
Organizator: Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
Wydarzenie przystosowane dla niepełnosprawnych: obiekt dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych, winda, dostarczanie zdjęć na konkurs odbywa się drogą elektroniczną

Konkurs fotograficzny „Miejsca związane z Powstaniem Styczniowym, jego bohaterami i ich mogiłami na terenach Południowej Wielkopolski” jest częścią projektu „Dalej, bracia, do bułata -Wielkopolanie w Powstaniu Styczniowym”. Mogą w nim wziąć udział osoby zainteresowanie utrwaleniem w fotografii lokalnych pamiątek po Powstaniu Styczniowym i miejsc z nim związanych.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: osoby do 16 roku życia i osoby 16+. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia odpowiadające tematowi: Miejsca związane z Powstaniem Styczniowym, jego bohaterami i ich mogiłami na terenach Południowej Wielkopolski. Do pracy należy dołączyć opis zdjęcia (data wykonania, krótka charakterystyka prezentowanych postaci, tematów, historycznych miejsc). Prace należy nadesłać do 4 marca 2024.

Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni, a zdjęcia wszystkich uczestników trafią na wystawę pokonkursową, zorganizowaną w Mediatece. Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej biblioteki i na profilu społecznościowym Mediateki Ostrów Wielkopolski.

Zapraszamy!

Dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864”

baner wydarzenia

Miejsce wydarzenia

Kolejowa 24B, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Polska

Szczegóły lokalizacji

ul. Kolejowa 24b, narożnik ul. Kolejowej i ul. Wolności w Ostrowie Wielkopolskim

Adres

Ostrów Wielkopolski, Polska