Kontrast
Wielkość czcionki

Szydełkowe Ponczo w stylu BOHO – bezpłatne warsztaty rękodzieła dla młodzieży i dorosłych | ZMIANA TERMINU

2024.04.03 Niepodległa. Miejsce spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska
Dodaj do kalendarza
  • bezpłatnie
  • folklor/rękodzieło
  • warsztaty
Organizator: Biuro "Niepodległa"
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 17:00 - 19:00

Zapraszamy na warsztaty z szydełkowania w stylu BOHO, w myśl zasady zero waste! ZMIENIONO TERMIN WYDARZENIA – ODBĘDZIE SIĘ 3 KWIETNIA 2024!

Zastanawiasz się jak to możliwe? Nic się nie marnuje, w wielu domach mamy resztki włóczek, z którymi nie wiemy co zrobić… My wiemy! Poncho w stylu BOHO. Wykorzystamy wszystkie możliwe resztki, żeby szydełkiem stworzyć piękne dzieło sztuki.

Mile widziane są zarówno osoby z doświadczeniem w szydełkowaniu, jak i te, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z szydełkiem. Dołącz do nas, by nie tylko poznać różne techniki rękodzieła, ale też spędzić czas w miłym towarzystwie i w wyjątkowych okolicznościach przyrody.

Wstęp wolny!

Harmonogram warsztatów:
8.04   | ściegi norweskie
15.04 | ściąganie oczek, wycięcia
22.04 | reglan

Informacje praktyczne:
– warsztaty odbywać się będą w każdy poniedziałek od 17.00,
– organizator zapewnia wszystkie materiały,
– zajęcia są bezpłatne,
– ilość miejsc ograniczona,
– ZAPISY przez formularz zgłoszeniowy w środę (13.03) o 12:00. Przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników. Potwierdzenie uczestnictwa zostanie przesłane na adres wskazany w formularzu.
– REGULAMIN: https://niepodlegla.gov.pl/wp-content/uploads/2024/02/REGULAMIN-Warsztaty-rekodziela-dla-doroslych-i-mlodziezy.pdf

Warsztaty poprowadzi Dagmara Mandat – rękodzielniczka i założycielka Szydełkowego Raju. Jej ogromną pasją jest szydełkowanie na przemian z drutami, a także realizacja coraz to nowych projektów – także tych gdzie włóczka gra pierwsze skrzypce. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestniczkami i uczestnikami spotkań.

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Wydarzenia organizowane w pawilonie Niepodległa. Miejsce spotkań odbywają się dzięki współpracy Biura Niepodległa oraz Muzeum Łazienki Królewskie.

Warsztaty organizowane są w Niepodległa. Miejsce spotkań – kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Biuro Niepodległa.

Zdjęcie przedstawia kobietę, która siedzi tyłem do kamery i wykonuje pracę szydełkiem z różową włóczką. Tonacja zdjęcia utrzymana jest w niebiskich kolorach, ze względu na ubranie szydełkującej, kolor szydełka i tło, dlatego praca przez nią wykonywana jest ładnie wyróżniona w centrum fotografii.

Fot. dzięki uprzejmości prowadzącego warsztaty

Miejsce wydarzenia

Niepodległa. Miejsce spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska

Adres

Niepodległa. Miejsce spotkań, Aleje Ujazdowskie, Warszawa, Polska