Kontrast
Wielkość czcionki

Warszawskie spotkania taneczne #15 | Tańce z Małopolski i Podkarpacia

2019.09.26 Aleje Ujazdowskie 4, Warszawa, Polska
Dodaj do kalendarza
  • aktywnie
  • bezpłatnie
  • dla dzieci
  • plenerowo
  • warsztaty
Organizator: Biuro Programu „Niepodległa”
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 18:00

„Niepodległa” oraz Akademia Tańca Tradycyjnego zapraszają na bezpłatne warsztaty dawnych tańców z Małopolski i Podkarpacia !

Nasze spotkanie poświęcimy głównie nauce i doskonaleniu tańców, które niegdyś królowały na terenach Małopolski i Podkarpacia!

To wydarzenie jest ostatnim z cyklu Warszawskich spotkań tanecznych w Niepodległa. Miejsce spotkań!

Czwartkowe warsztaty będą dopełnione sobotnimi Potańcówkami z muzyką na żywo #9 | Kapela Maliszów. Przez całe lato spotykaliśmy się w co drugą sobotę by z udziałem zróżnicowanych kapeli regionalnych mieć okazję do korzystania na bieżąco z nowo nauczonych kroków. Potańcówki poprzedzą Potańcówki dla dzieci #8 | muzyka na żywo w ogrodzie!

Dla kogo?
Warsztaty przewidziane są przede wszystkim dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Na pewno skorzystają z nich jednak także nauczyciele i uczniowie szkół muzycznych czy baletowych, instruktorzy, tancerze, muzycy i animatorzy kultury.

Co jest potrzebne?
Na warsztaty trzeba wziąć wygodne obuwie na płaskiej podeszwie z tzw. lekkim poślizgiem (dziewczęta mogą tańczyć w butach na niewielkim obcasie). Co za tym idzie trampki i adidasy z gumową podeszwą odstawiamy do szafy.

Zapisy
– Warsztaty są bezpłatne.
– Udział w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu.

____

Naukę tańca podsumowuje sobotnia potańcówka z muzyką na żywo.

___

Warsztaty organizowane są przez Biuro Programu „Niepodległa” w Niepodległa. Miejsce spotkań – kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w niezobowiązujących, licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Niepodległa z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowywania polskiej państwowości.

Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

tańczący w parach ludzie, trzymający się za ręce

Miejsce wydarzenia

Aleje Ujazdowskie 4, Warszawa, Polska

Szczegóły lokalizacji

„Niepodległa. Miejsce spotkań” znajduje się w Łazienkach Królewskich, przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Adres

Aleje Ujazdowskie 4, Warszawa, Polska