Kontrast
Wielkość czcionki

Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa” w Pucku z okazji 104. rocznicy zaślubin Polski z morzem

09 - 10.02.2024 aleja Lipowa 3c, 84-100 Puck, Polska
Dodaj do kalendarza
  • bezpłatnie
  • dla dzieci
Organizator: Biuro "Niepodległa"
Płatność: Wydarzenie bezpłatne
W godzinach: 10:00-18:00

Już 5 raz Biuro „Niepodległa” włącza się w upamiętnienie Zaślubin Polski z morzem! 104. lata temu w Pucku generał Józef Haller wrzucił do Bałtyku platynowy pierścień w uroczystej ceremonii, co rozpoczęło się morską historię II RP. Z tej okazji zapraszamy na pokazy VR do MOKSiR!

9 i 10 lutego 2024 sala „Zerówka” w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji zmieni się w Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa”. Obrotowe fotele, specjalne gogle i słuchawki będą czekać na gości, by przenieść ich w podróż w czasie i przestrzeni. W repertuarze kina VR produkcje Biura „Niepodległa”: „Wiktoria 1920”, „Dża-Dża”, „Nie kochać w taką noc” czy „Kino”.

Na Zaślubiny Polski z Bałtykiem idealny będzie film „MS Piłsudski. Podwodna misja”, który opowiada o losach jednego z najsłynniejszych polskich transatlantyków. Podróże w batyskafie, wizyta w porcie w Gdyni, romantyczna historia rodzinna – to wszystko czeka na świętujących razem z nami.

Na pokazy zapraszamy w godzinach 10:00-18:00. Wstęp jest bezpłatny.

Więcej informacji o wydarzeniach z okazji 104. rocznicy zaślubin Polski z morzem jest dostępnych na stronie: miastopuck.pl.

Świętujmy razem!

plakat wydarzenia

Miejsce wydarzenia

aleja Lipowa 3c, 84-100 Puck, Polska

Szczegóły lokalizacji

Sala "Zerówka" w MOKSiR