Kontrast
Wielkość czcionki

"To właśnie WOLNOŚĆ" - wirtualne gry fabularne w województwie świętokrzyskim

13 powiatów i 13 wirtualnych gier – mieszkańcy województwa świętokrzyskiego mogą zmierzyć się z wyzwaniami o historii regionu, dzięki nowemu projektowi Wojewody Świętokrzyskiego. Od 21 listopada do 12 grudnia, w soboty, kolejne powiaty będą stawać do rywalizacji. Strona rejestracyjna, regulamin i szczegółowe informacje dostępne są na stronie towslasniewolnosc.pl

Gry fabularne „To właśnie Wolność”

Gry dotyczą tematyki wojny polsko-bolszewickiej. Są okazją, by w stulecie wydarzeń z 1920 roku, przypomnieć o zwycięstwie, które odmieniło losy Europy. „To właśnie Wolność” to nie tylko lekcja historii, ale i ciekawa rozrywka. Uczestnicy będą rozwiązywać różnorodne zadania – coś dla siebie znajdą zarówno pasjonaci historii, jak i osoby lubiące zagadki logiczne.

 

plakat wydarzenia

Aby wziąć udział w grze należy mieć dostęp do internetu i zarejestrować się na stronie towslasniewolnosc.pl. Tam też dostępny jest regulamin zabawy i wszelkie niezbędne informacje. Sobotnie zadania można rozwiązywać od 10:00 do 18:00, zgodnie z harmonogramem powiatów. Ogłoszenie wyników odbędzie się po zakończeniu wszystkich gier, a na zwycięzców czekają nagrody.

Harmonogram 13 wirtualnych gier

  • 21.11.2020 – Powiaty: buski, jędrzejowski i kazimierski
  • 28.11.2020 – Powiaty: kielecki i Kielce, konecki, opatowski i ostrowiecki
  • 05.12.2020 – Powiaty: pińczowski, sandomierski i skarżyski
  • 12.12.2020 – Powiaty: starachowicki, staszowski i włoszczowski

Życzymy powodzenia!

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.