Kontrast
Wielkość czcionki

Zabawy muzyczne dla dzieci online z ogrodu "Niepodległa. Miejsce spotkań"

„Niepodległa. Miejsce spotkań” zaprasza dzieci i dorosłych do swojego zaczarowanego ogrodu! Co piątek nowy film z cyklu „Zabawy muzyczne” rozświetli długie, jesienne wieczory. Zapraszamy na na FB Niepodległa. Miejsce spotkań i Niepodległa oraz na YouTube Niepodległa!

Zabawy muzyczne dla dzieci

Co piątek, od 27 listopada do 11 grudnia będą miały miejsce kolejnych premier odcinków Zabaw muzycznych! Zapraszamy przed ekrany zwłaszcza dzieci, które animatorzy wprowadzą w zaczarowany świat polskiej muzyki tradycyjnej. Przewodnikami po świecie folkowych pieśni i zabaw będą muzycy Kaja i Janusz Prusinowscy oraz artyści teatru Słuchaj Uchem z dziećmi.

Wspólnie w kolejnych trzech odcinkach, przeniosą nas oni:

  1. na Ptasie wesele;
  2. na Podwórko pełne mazurków;
  3. na Ogrodowy koncert „Hej, las, mało nas”.

Dzięki temu będzie można się dowiedzieć między innymi jak tańczą sroki, co łączy ciasto mazurek z Mazurkiem muzycznym oraz jak przebiera nóżkami zając! Kolejne premiery co piątek na FB Niepodległa. Miejsce spotkań i Niepodległa oraz na YouTube Niepodległa.

„Niepodległa. Miejsce Spotkań” online

„Niepodległa. Miejsce spotkań” to pawilon kulturalny w Łazienkach Królewskich, w którym w miłej atmosferze można wziąć udział w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Biuro Programu „Niepodległa” z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowy polskiej państwowości. Ze względu na pandemię program w tym sezonie przeniósł odbywają się tylko w przestrzeni wirtualnej, a do pawilonu można zajść w czasie spacerów, by kupić ciepły napój lub ciasto na wynos. W kolejnych tygodniach „Niepodległa. Miejsce spotkań” zaprosi na wirtualny kurs tańca „Dawne tańce miejskie” i wirtualne warsztaty rękodzielnicze „Twórcze spotkania”!

Aby nic nie umknęło zapraszamy do śledzenia profili FB Niepodległa. Miejsce spotkań i Niepodległa oraz subskrybowania kanału YouTube Niepodległa!

fioletowy plakat z czarnymi konturami instrumentów