Kontrast
Wielkość czcionki

Aplikacja Iskry Niepodległej nominowana do Mobile Trends Awards!

Aplikacja „Iskry Niepodległej” jest nominowana do  Mobile Trends Awards! Biuro „Niepodległa” walczy o prestiżową statuetkę w kategorii w kategorii „Czas wolny/Rozrywka”. O przyznaniu nagrody decydują Kapituła Konkursowa i Internauci. Liczymy na Państwa głosy na platformie mobiletrendsawards.pl!

widok z portretami bohaterów aplikacji iskry niepodległej

Aplikacja „Iskry Niepodległej” nominowana do  Mobile Trends Awards

Z radością informujemy, że Biuro „Niepodległa” zostało nominowane w konkursie Mobile Trends Awards do walki o nagrodę w kategorii „Czas wolny/Rozrywka” za aplikację „Iskry Niepodległej”! Mobile Trends Awards to prestiżowe wyróżnienie w branży mobilnej, przyznawane od 12 lat firmom, które doskonale wykorzystały mobilne technologie w swoich projektach. Serwisy i portale oceniane są za perfekcję, dostosowanie się do potrzeb użytkowników, innowacyjność oraz rozpoznawalność. Konkurencja jest wymagająca, ale trzymamy kciuki. 

Statuetki Mobile Trends Awards przyznawane są przez Kapitułę Konkursową, jednak również internauci i miłośnicy nowości mobilnych mają szansę wpłynąć na wyniki konkursu! Zachęcamy do głosowania na nasz projekt poprzez stronę: https://mobiletrendsawards.pl/. Głosować można od 13 do 22 lutego 2024, a wyniki poznamy już 21 marca 2024 podczas gali Mobile Trends Awards.

na kartce z biletem nałożona warsztwa rozszerzonej rzeczywistości z żyrafą, rowerem i mapą Afryki

Aplikacja „Iskry Niepodległej”

Nominowana w konkursie aplikacja to część większego projektu „Iskry Niepodległej”. Mobilny spektakl podróżuje po Polsce w 2 specjalnie zbudowanych naczepach ekspozycyjnych. W 2023 roku miały one aż 130 przystanków. We wnętrzu cyfrowy narrator opowiada o przełomowych dokonaniach Polaków, w różnych obszarach życia, które dziś tworzą naszą codzienność. Aplikacja umila czas w oczekiwaniu na wejście do naczepy i stanowi dodatkowy komponent edukacyjny do projektu. Można ją pobrać ze sklepów Google Play oraz AppStore.

Aplikacja „Iskry Niepodległej” z rozszerzoną rzeczywistością zawiera poszerzone informacje o ponad 100 wybitnych Polkach i Polakach, od ojców niepodległości po współczesnych sportowców i odkrywców. Jednak najwięcej frajdy, zarówno młodszym jak i starszym, sprawiają efekty AR. Poprzez zaanimowane atrybuty bohaterów, np. biegające dinozaury, lecący myśliwiec, igloo, zapraszają do poznawania 10 wyjątkowych postaci. Aby skorzystać z efektu Augmented Reality należy nakierować aparat telefonu na bok naczepy z tytułem projektu (jeśli znajdujemy się przy naczepie Iskry Niepodległej) lub na bilet (w warunkach domowych lub szkolnych). Specjalnie wygenerowaną grafikę udostępniono pod linkiem: https://niepodlegla.gov.pl/bilet-iskry-niepodleglej/.

bilet do aplikacji iskry niepodległej

Zachęcamy do wsparcia naszego projektu! Głosować można od 13 do 22 lutego na stronie mobiletrendsawards.pl, a wyniki poznamy już 21 marca podczas gali Mobile Trends Awards. Trzymamy kciuki!