Kontrast
Wielkość czcionki

„Niepodległa – 100 lat później” na XXIV Targach Wydawców Katolickich

W czwartek 12 kwietnia 2018 odbędzie się debata pt. „Niepodległa – 100 lat później”. Jednym z prelegentów będzie dyrektor Biura Programu „Niepodległa”, Jan Kowalski. Wydarzenie będzie organizowane w ramach XXIV Targów Wydawców Katolickich.

Targi odbędą się w dniach od 12 – 15 kwietnia 2018 r. Miejscem ich organizacji są Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim (Plac Zamkowy 4, Warszawa). Frekwencja wśród wystawców dopisała. Będzie ponad 170 stoisk, a na nich zaprezentowane zostanie ponad 12 tysięcy publikacji. Towarzyszyć wydarzeniu będą panele dyskusyjne, koncerty, spotkania z autorami, warsztaty, jak i uroczystość wręczenia Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich, która w tym roku przyznana zostanie po raz 20. Program jest bardzo bogaty.

Organizatorzy tegoroczną edycją chcą wpisać się w jubileusz 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Wiele wydarzeń towarzyszących nawiązuje przez to do treści patriotycznych. Debata z udziałem dyrektora „Niepodległej” odbędzie się o godzinie 15:00 w namiocie Stacji7.pl. Zapraszamy!